Bosta slang PVC 7 mm x 10 mm x 1,5 mm transparant 100 m 0501514
Artikelnummer: A51057284
- PVC slang glashelder
- Bosta
- 0501514
- 4019305132831
Vanaf 100
€ 122,94 per 100 meter
0,31 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
PVC slang glashelder
-
Merk Bosta
-
0501514
-
4019305132831
-
Levensmiddelenbestendig
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0501514 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 501514 |
| EAN artikel | 4019305132831 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Slang |
| Productsoort | PVC slang glashelder |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 meter |
| Maat | 7x10 mm |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVC |
| Maat 1 | 7 mm |
| Maximale temperatuur | 50 graden C |
| Handelslengte | 100 m |
| Buitendiameter | 10 mm |
| Binnen diameter | 7 mm |