Bosta landbouwbuis PVC recycled 315 mm x 4,8 mm glad zwart 5 m 0340015
Artikelnummer: A51054356
- Landbouwbuis
- Bosta
- 0340015
- 4019305086028
Vanaf 5
€ 311,45 per 5 meter
15,57 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Landbouwbuis
- Merk Bosta
- 0340015
- 4019305086028
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0340015 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 340015 |
| EAN artikel | 4019305086028 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10237410 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Landbouwbuis |
| Productsoort | Landbouwbuis |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 meter |
| Maat | 315 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC recycled |
| Verbinding | Glad |
| Verbinding 2 | Glad |
| Maat 1 | 315 mm |
| Handelslengte | 5 m |
| Wand | 4,8 mm |