Bosta drukbuis PVC-U 4 inch x 4,5 mm glad Class C-PN9 grijs 1 m 7024208
Artikelnummer: A51058901
- Drukbuis
- Bosta
- 7024208
- 4019305681230
Neem contact met ons op voor de actuele prijs.
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Drukbuis
- Merk Bosta
- 7024208
- 4019305681230
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 7024208 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7024208 |
| EAN artikel | 4019305681230 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10873793 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Drukbuis |
| Productsoort | Drukbuis |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 36 meter |
| Maat | 4 inch |
| Maat 1 | 4 inch |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PVC-U |
| Verbinding | Glad |
| Verbinding 2 | Glad |
| Handelslengte | 1 m |
| Buitendiameter | 114.3 mm |
| Wand | 4,5 mm |
| Pressur EBS 3505 | Class C-PN 9 |