Bosta drukbuis PVC-U 110 mm x 110 mm x 4,2 mm glad 10 bar 2 m 0301991
Artikelnummer: A51058876
- Drukbuis 10 bar
- Bosta
- 0301991
- 4019305377416
Vanaf 2
€ 36,00 per 2 meter
3,18 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Drukbuis 10 bar
- Merk Bosta
- 0301991
- 4019305377416
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0301991 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 301991 |
| EAN artikel | 4019305377416 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10528954 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Drukbuis |
| Productsoort | Drukbuis 10 bar |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2 meter |
| Maat | 110 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PVC-U |
| Verbinding | Glad |
| Verbinding 2 | Glad |
| Maat 1 | 110 mm |
| Handelslengte | 2 m |
| Werkdruk | 10 bar |
| Wand | 4,2 mm |