Beta 937 gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant 7x7 mm 937 7X7 009370007
Artikelnummer: A51281385
- Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant
- Beta
- Type 937
- 009370007
- 8014230199177
Vanaf 1
€ 8,77 per stuk
0,97 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant
-
Merk Beta
-
Type 937
-
009370007
-
8014230199177
-
Profiel: Zeskant en twaalfkant
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 009370007 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9370007 |
| EAN artikel | 8014230199177 |
| Intrastat CBS code | 8204110000 |
| Artikel ID | N10246942 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Pijpsleutels en dopsleutels |
| Productsoort | Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant |
| Type | 937 |
| Uitvoering | 937 7X7 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sleutelmaat | 7x7 mm |
| Lengte (l) | 116 mm |
| Dopdiepte (a) | 9,0 mm |
| Dopdiameter | 12,5 mm |
| Dopdiameter (diameter 1) | 6,0 mm |
| Hoogte (a1) | 18,0 mm |