Beta 932HS gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd met valbeveiliging 11x11 mm 932HS 11X11 009324011
Artikelnummer: A51281375
- Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd met valbeveiliging
- Beta
- Type 932HS
- 009324011
- 8014230859989
Vanaf 1
€ 27,59 per stuk
6,90 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd met valbeveiliging
-
Merk Beta
-
Type 932HS
-
009324011
-
8014230859989
-
Profiel: Zeskant en twaalfkant
-
Normering: NF E 74.303
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 009324011 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9324011 |
| EAN artikel | 8014230859989 |
| Intrastat CBS code | 8204110000 |
| Artikel ID | N10819186 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Val beveiligde gereedschappen |
| Productsoort | Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd met valbeveiliging |
| Type | 932HS |
| Uitvoering | 932HS 11X11 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sleutelmaat | 11x11 mm |
| Lengte (l) | 143 mm |
| Dopdiepte (a) | 14,0 mm |
| Dopdiameter | 17,5 mm |
| Dopdiameter (diameter 1) | 8,5 mm |
| Hoogte (a1) | 23,0 mm |