Beta 932 gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd 22x22 mm 932 22X22 009320022
Artikelnummer: A51281361
- Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd
- Beta
- Type 932
- 009320022
- 8014230036960
Vanaf 1
€ 33,88 per stuk
8,47 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd
-
Merk Beta
-
Type 932
-
009320022
-
8014230036960
-
Profiel: Zeskant en twaalfkant
-
Normering: NF E 74.303
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 009320022 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9320022 |
| EAN artikel | 8014230036960 |
| Intrastat CBS code | 8204110000 |
| Artikel ID | N10246890 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Pijpsleutels en dopsleutels |
| Productsoort | Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd |
| Type | 932 |
| Uitvoering | 932 22X22 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sleutelmaat | 22x22 mm |
| Lengte (l) | 250 mm |
| Dopdiepte (a) | 25,0 mm |
| Dopdiameter | 32,5 mm |
| Dopdiameter (diameter 1) | 16,0 mm |
| Hoogte (a1) | 41,0 mm |