Beta 930 pijpsleutel twaalfkant zwaar model 16x17 mm 930 16X17 009300027
Artikelnummer: A51281223
- Pijpsleutel twaalfkant zwaar model
- Beta
- Type 930
- 009300027
- 8014230036663
Vanaf 1
€ 24,20 per stuk
6,05 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Pijpsleutel twaalfkant zwaar model
-
Merk Beta
-
Type 930
-
009300027
-
8014230036663
-
Profiel: Twaalfkant
-
Normering: UNI 6745
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 009300027 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9300027 |
| EAN artikel | 8014230036663 |
| Intrastat CBS code | 8204110000 |
| Artikel ID | N10246860 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Pijpsleutels en dopsleutels |
| Productsoort | Pijpsleutel twaalfkant zwaar model |
| Type | 930 |
| Uitvoering | 930 16X17 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sleutelmaat | 16x17 mm |
| Lengte (l) | 140 mm |
| Dopdiepte (a) | 16,0 mm |
| Dopdiameter | 23,0 mm |
| Dopdiameter (diameter 1) | 24,0 mm |
| Sleutelmaat zeskant | 16,0 mm |