Beta 720L slagdop 1/2 inch zeskant lang model 30 mm 720L 30 - A51281057 - afbeelding 1
Beta 720L slagdop 1/2 inch zeskant lang model 30 mm 720L 30 - A51281057 - afbeelding 2
Beta 720L slagdop 1/2 inch zeskant lang model 30 mm 720L 30 - A51281057 - afbeelding 3

Beta 720L slagdop 1/2 inch zeskant lang model 30 mm 720L 30 007200330

Artikelnummer: A51281057

  • Slagdop 1/2 inch zeskant lang model
  • Beta
  • Type 720L
  • 007200330
  • 8014230350561

van 1 € 34,85 per stuk 8,71 € off -20% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Slagdop 1/2 inch zeskant lang model

  • Merk Beta

  • Type 720L

  • 007200330

  • 8014230350561

  • Profiel: zeskant

  • Aansluiting: 1/2 inch

  • Normering: UNI/ISO 2725

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 007200330
Alternatief artikelnummer leverancier 7200330
EAN artikel 8014230350561
Intrastat CBS code 8204200000
Artikel ID N10245591
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Beta Tools
EAN leverancier 8719333005805
Merk Beta
Productgroep Slagdoppen en toebehoren 1/2 inch
Productsoort Slagdop 1/2 inch zeskant lang model
Type 720L
Uitvoering 720L 30
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Dopdiameter-kop 42,0 mm
Dopdiameter-aansluiting 30 mm
Sleutelmaat 30 mm
Lengte (l) 80 mm
Dopdiepte (a) 29 mm

Leverancier

Beta Tools

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1