Beta 1262E schroevendraaier Phillips kruiskop zeskant 6x150 mm 1262E 6X150 012620153
Artikelnummer: A51280894
- Schroevendraaier voor Phillips kruiskopschroeven met zeskant
- Beta
- Type 1262E
- 012620153
- 8014230604169
Vanaf 1
€ 12,14 per stuk
2,14 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Schroevendraaier voor Phillips kruiskopschroeven met zeskant
-
Merk Beta
-
Type 1262E
-
012620153
-
8014230604169
-
Kling voorzien van zeskant sleutelhulp
-
Profiel: Phillips
-
Normering: UNI/ISO 8764
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 012620153 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 12620153 |
| EAN artikel | 8014230604169 |
| Intrastat CBS code | 8205400000 |
| Artikel ID | N10364724 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | BetaGrip schroevendraaier |
| Productsoort | Schroevendraaier voor Phillips kruiskopschroeven met zeskant |
| Type | 1262E |
| Uitvoering | 1262E 6X150 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 130,3 g |
| Sleutelmaat | PH2 |
| Lengte (l1) | 269 mm |
| Diameter-kop | 6 mm |
| Kling (l) | 150 mm |