Bahco TAHBE-8620 schroevendraaier Ergo Phillips PH 2 TAH TAHBE-8620
Artikelnummer: A33006699
- Schroevendraaier TAH
- Bahco
- Type TAHBE-8620
- TAHBE-8620
- 7314150308316
Vanaf 1
€ 24,10 per stuk
4,25 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Schroevendraaier TAH
-
Merk Bahco
-
Type TAHBE-8620
-
TAHBE-8620
-
7314150308316
-
Schroevendraaier, ontwikkeld volgens het wetenschappelijk Ergo proces
-
Ergo schroevendraaiers - Voor Phillips schroeven
-
Handgreep: drie componenten greep, voor maximaal gebruikerscomfort en kracht
-
Onuitwisbare kleurcode aan beide uiteinden van de greep voor gemakkelijke keuze van de juiste schroevendraaier
-
Verchroomd en geheel gehard
-
Bled gebruineerd voor meer precisie
-
ISO 8764/DIN 5260
-
Klaar voor het werken op hoogte
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TAHBE-8620 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TAHBE8620 |
| EAN artikel | 7314150308316 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10676890 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Phillips schroevendraaiers |
| Productsoort | Schroevendraaier TAH |
| Type | TAHBE-8620 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 106 g |
| Bladlengte | 100 mm |
| Totale lengte | 200 mm |
| Lengte handvat | 122 mm |
| Breedte handvat | 36 mm |
| Schroefkop | PH 2 |