Bahco BE-6400M sokschroevendraaier 5.5 mm BE-6400M-5.5
Artikelnummer: A33007316
- Ergo sokschroevendraaier met hecht metrisch
- Bahco
- Type BE-6400M
- BE-6400M-5.5
Vanaf 1
-15%
Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
Merk Bahco
Type BE-6400M
BE-6400M-5.5
Sokschroevendraaier, ontwikkeld volgens het wetenschappelijk Ergo proces
Handgreep: driecomponenten greep, voor maximaal gebruikerscomfort en kracht overbrenging
Kling: magnetisch
Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
Verchroomd en geheel gehard
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | BE-6400M-5.5 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | BE6400M55 |
| EAN artikel | 7314153011176 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10029596 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Sokschroevendraaiers met heft metrisch |
| Productsoort | Ergo sokschroevendraaier met hecht metrisch |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Bladlengte | 100 mm |
| Totale lengte | 220 mm |
| Lengte handvat | 122 mm |
| Breedte handvat | 20 mm |
| Zeskant | 5.5 mm |
| Lengte moer aandrijving | 23 mm |
| Moersleutel opening | 7.8x22.8 mm |
| Dikte moeraandrijving | 7.65 mm |