Bahco B197PH schroevendraaier VDE Phillips PH 2x175 mm B197.002.175
Artikelnummer: A33007030
- Geïsoleerde Phillips schroevendraaier
- Bahco
- Type B197PH
- B197.002.175
- 7314150343171
Vanaf 1
€ 11,03 per stuk
1,95 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Geïsoleerde Phillips schroevendraaier
-
Merk Bahco
-
Type B197PH
-
B197.002.175
-
7314150343171
-
Geïsoleerde schroevendraaier voor Phillips schroeven
-
Voor het werken onder spanning to 1000V
-
Handvat: twee componenten handgreep met verticale groeven voor comfortabele grip en maximale kracht, Anti slip oppervlak
-
Permanent symbool op handgreep voor snelle identificatie
-
Blad: Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Verchroomd en gehard, Zwarte tip voor extra precisie
-
Artikelnummer en maar zijn gelaserd voor makkelijkere identificatie
-
ISO 8764/DIN 5260
-
Individueel geïnspecteerd en geproduceerd volgens IEC 60900
-
SB: Retail verpakking
-
Ergo: N
-
Informatie: Comfortabel in gebruik met het 2-componenten hecht bestaande uit meer dan 75 % rubber
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | B197.002.175 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | B197002175 |
| EAN artikel | 7314150343171 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10761617 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Geïsoleerde schroevendraaiers |
| Productsoort | Geïsoleerde Phillips schroevendraaier |
| Type | B197PH |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Bladlengte | 175 mm |
| Totale lengte | 292 mm |
| Breedte handvat | 34 mm |
| Lengte handvat | 117 mm |
| Afmeting | PH 2 |