Bahco B194 schroevendraaier Torx T 27x125 mm SB194.027.125
Artikelnummer: A33006796
- Torx schroevendraaier
- Bahco
- Type B194
- SB194.027.125
- 7314150282715
Vanaf 1
€ 8,10 per stuk
1,43 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Torx schroevendraaier
-
Merk Bahco
-
Type B194
-
SB194.027.125
-
7314150282715
-
Schroevendraaier voor Torx schroeven
-
Handvat: twee componenten handgreep met verticale groeven voor comfortabele grip en maximale kracht, Anti slip oppervlak
-
Permanent symbool op handgreep voor snelle identificatie
-
Blad: Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Verchroomd en gehard, Zwarte tip voor extra precisie
-
Artikelnummer en maar zijn gelaserd voor makkelijkere identificatie
-
SB: Retail verpakking
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | SB194.027.125 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | SB194027125 |
| EAN artikel | 7314150282715 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10599994 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Torx schroevendraaiers |
| Productsoort | Torx schroevendraaier |
| Type | B194 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 77 g |
| Bladlengte | 125 mm |
| Totale lengte | 230 mm |
| Diameter ster | 4.96 mm |
| Lengte handvat | 105 mm |
| Breedte handvat | 30 mm |
| Schroefkop | T27 |