Bahco B192 schroevendraaier Phillips PH 3x150 mm SB192.003.150
Artikelnummer: A33006665
- Phillips schroevendraaier
- Bahco
- Type B192
- SB192.003.150
- 7314150282418
Vanaf 1
€ 13,09 per stuk
2,31 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Phillips schroevendraaier
-
Merk Bahco
-
Type B192
-
SB192.003.150
-
7314150282418
-
Schroevendraaier voor Phillips schroeven
-
Handvat: twee componenten handgreep met verticale groeven voor comfortabele grip en maximale kracht, Anti slip oppervlak
-
Permanent symbool op handgreep voor snelle identificatie
-
Blad: Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Verchroomd en gehard, Zwarte tip voor extra precisie
-
Artikelnummer en maar zijn gelaserd voor makkelijkere identificatie
-
ISO 8764/DIN 5260
-
SB: Retail verpakking
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | SB192.003.150 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | SB192003150 |
| EAN artikel | 7314150282418 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10600265 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Phillips schroevendraaiers |
| Productsoort | Phillips schroevendraaier |
| Type | B192 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 154 g |
| Bladlengte | 150 mm |
| Totale lengte | 267 mm |
| Breedte handvat | 34 mm |
| Lengte handvat | 117 mm |
| Afmeting | PH 3 |