Bahco B192 schroevendraaier Phillips PH 0x200 mm SB192.000.200
Artikelnummer: A33006668
- Schroevendraaier BahcoFit op kaart
- Bahco
- Type B192
- SB192.000.200
- 7314150282364
Vanaf 1
€ 7,98 per stuk
1,41 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Schroevendraaier BahcoFit op kaart
-
Merk Bahco
-
Type B192
-
SB192.000.200
-
7314150282364
-
Schroevendraaier voor Phillips schroeven
-
Handvat: twee componenten handgreep met verticale groeven voor comfortabele grip en maximale kracht, Anti slip oppervlak
-
Permanent symbool op handgreep voor snelle identificatie
-
Blad: Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Verchroomd en gehard, Zwarte tip voor extra precisie
-
Artikelnummer en maar zijn gelaserd voor makkelijkere identificatie
-
ISO 8764/DIN 5260
-
SB: Retail verpakking
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | SB192.000.200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | SB192000200 |
| EAN artikel | 7314150282364 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10599987 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Phillips schroevendraaiers |
| Productsoort | Schroevendraaier BahcoFit op kaart |
| Type | B192 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Bladlengte | 200 mm |
| Totale lengte | 295 mm |
| Breedte handvat | 24,5 mm |
| Lengte handvat | 95 mm |
| Afmeting | PH 0 |