Bahco B141 schroevendraaier Torx Tamper TR 9x75 mm B141.009.075
Artikelnummer: A33006841
- Torx Tamper Resistant schroevendraaier
- Bahco
- Type B141
- B141.009.075
- 7314150278428
Vanaf 1
€ 8,37 per stuk
1,48 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Torx Tamper Resistant schroevendraaier
-
Merk Bahco
-
Type B141
-
B141.009.075
-
7314150278428
-
Schroevendraaier voor TORX Tamper resistant schroeven
-
Handgreep: twee componenten greep met verticale groeven voor betere grip en maximale kracht
-
Anti-slip
-
Kling: Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Verchroomd en gehard
-
Zwarte tip voor meer precisie
-
Artikelnummer en maataanduiding zijn gelaserbrand voor makkelijke herkenning
-
SB: retail verpakking
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | B141.009.075 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | B141009075 |
| EAN artikel | 7314150278428 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10600006 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Tamper resistant Torx schroevendraaiers |
| Productsoort | Torx Tamper Resistant schroevendraaier |
| Type | B141 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Bladlengte | 75 mm |
| Totale lengte | 170 mm |
| Afmeting | TR 9 |
| Lengte handvat | 95 mm |
| Breedte handvat | 24,5 mm |