Bahco 4M platte ringsleutel 14-15 mm 4M-14-15
Artikelnummer: A33004996
- Ringsleutel plat metrisch
- Bahco
- Type 4M
- 4M-14-15
- 7314151829476
Vanaf 1
€ 15,25 per stuk
2,69 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Ringsleutel plat metrisch
-
Merk Bahco
-
Type 4M
-
4M-14-15
-
7314151829476
-
Ringsleutels, plat, metrisch
-
Normen: ISO 1085, ISO 10103 en DIN 837
-
Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Dynamic-Drive profiel 12-kant voor langere levensduur van schroeven en moeren
-
Dunwandige koppen, aan beide zijden verzonken
-
Verchroomd, satijn gepolijst
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4M-14-15 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4M1415 |
| EAN artikel | 7314151829476 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10025852 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Ringsleutels plat metrisch |
| Productsoort | Ringsleutel plat metrisch |
| Type | 4M |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 157 mm |
| Afmeting | 14x15 mm |
| Dikte van ringen | 7.3 mm |
| Eerste ringmaat | 21 mm |
| Tweede maat breedte | 22.5 mm |