Bahco 3802 machinezaagblad HSS 500x38x2.00x10 mm 3802-500-38-2.00-10
Artikelnummer: A33011017
- HSS machinezaagblad
- Bahco
- Type 3802
- 3802-500-38-2.00-10
- 7311518111953
Vanaf 1
€ 54,20 per stuk
9,57 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
HSS machinezaagblad
-
Merk Bahco
-
Type 3802
-
3802-500-38-2.00-10
-
7311518111953
-
Geschikt voor bijna alle materialen
-
HSS Hooggelegeerd snelstaal machinezaagblad
-
Geschikt voor moderne machines met een nauwkeurige afstelling en ervaren gebruikers
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3802-500-38-2.00-10 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 38025003820010 |
| EAN artikel | 7311518111953 |
| Intrastat CBS code | 82029100 |
| Artikel ID | N10023866 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | HSS machinezaagbladen |
| Productsoort | HSS machinezaagblad |
| Type | 3802 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 500 mm |
| Tanden per inch | 10 |
| Breedte | 38 mm |
| Dikte | 2.00 mm |