Bahco 3802 machinezaagblad HSS 300x32x1.60-10 mm 3802-300-32-1.60-10
Artikelnummer: A33010985
- HSS machinezaagblad
- Bahco
- Type 3802
- 3802-300-32-1.60-10
- 7311518111274
Vanaf 1
€ 20,23 per stuk
3,57 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
HSS machinezaagblad
-
Merk Bahco
-
Type 3802
-
3802-300-32-1.60-10
-
7311518111274
-
Geschikt voor bijna alle materialen
-
HSS Hooggelegeerd snelstaal machinezaagblad
-
Geschikt voor moderne machines met een nauwkeurige afstelling en ervaren gebruikers
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3802-300-32-1.60-10 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 38023003216010 |
| EAN artikel | 7311518111274 |
| Intrastat CBS code | 82029100 |
| Artikel ID | N10023830 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | HSS machinezaagbladen |
| Productsoort | HSS machinezaagblad |
| Type | 3802 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 300 mm |
| Tanden per inch | 10 |
| Breedte | 32 mm |
| Dikte | 1.60 mm |