Bahco 3646 pendrijver 4x150 mm 3646-150
Artikelnummer: A33004075
- Pendrijver
- Bahco
- Type 3646
- 3646-150
- 7314151074951
Vanaf 1
€ 19,28 per stuk
3,40 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Pendrijver
-
Merk Bahco
-
Type 3646
-
3646-150
-
7314151074951
-
Uitvoering: Vernikkeld, met veilige slagkop
-
Materiaal: Vanadium extra, met kunststof bekleed
-
DIN 6450
-
Vorm D
-
Pengedeelte fijn geslepen en gepolijst, achtkant
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3646-150 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 3646150 |
| EAN artikel | 7314151074951 |
| Intrastat CBS code | 82055980 |
| Artikel ID | N10025258 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Doorslagen en pendrijvers |
| Productsoort | Pendrijver |
| Type | 3646 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Diameter | 4 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Impact diameter | 10 mm |