Bahco 310M opsteekringsleutel 38 mm 310M-38
Artikelnummer: A33004942
- Opsteekringsleutel diep doorgezet metrisch
- Bahco
- Type 310M
- 310M-38
- 7314151829667
Vanaf 1
€ 78,89 per stuk
13,92 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Opsteekringsleutel diep doorgezet metrisch
-
Merk Bahco
-
Type 310M
-
310M-38
-
7314151829667
-
Heavy duty opsteekringsleutels, diep doorgezet, metrisch
-
Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Zonder trekstang
-
Twaalfkant profiel ring
-
Geschikt voor robuust constructiewerk en zware werkbelasting
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 310M-38 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 310M38 |
| EAN artikel | 7314151829667 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10025175 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Opsteekringsleutels diep doorgezet metrisch |
| Productsoort | Opsteekringsleutel diep doorgezet metrisch |
| Type | 310M |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 250 mm |
| Afmeting | 38 mm |
| Ruimte off-set | 37.5 mm |
| Doosdikte | 21 mm |
| Breedte | 56 mm |