Bahco 1952M ringsteeksleutel 26 mm 1952M-26
Artikelnummer: A33005252
- Ring-steeksleutel
- Bahco
- Type 1952M
- 1952M-26
- 7314151057374
Vanaf 1
€ 26,48 per stuk
4,67 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Ring-steeksleutel
-
Merk Bahco
-
Type 1952M
-
1952M-26
-
7314151057374
-
Ring-steeksleutels, doorgezet, metrisch
-
DIN 3113/ISO 3318/ISO 7738
-
Uitvoering: Vernikkeld en verchroomd
-
Afmetingen t/m 36 mm fijn gepolijst
-
Materiaal: VANADIUM-EXTRA
-
Stand van de bek 15 graden, ringkant 10 graden doorgezet
-
Met gelijke sleutelmaten
-
Dynamic-Drive profiel t/m 36 mm
-
SB = per stuk verpakt op informatieve kunststof kaart.
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1952M-26 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1952M26 |
| EAN artikel | 7314151057374 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10024711 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Ring-steeksleutels |
| Productsoort | Ring-steeksleutel |
| Type | 1952M |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 360 mm |
| Afmeting | 26 mm |
| Dikte open einde | 10.2 mm |
| Dikte ring | 16.8 mm |
| Breedte open einde | 58 mm |
| Breedte ring | 41.5 mm |