Baggerman Ventilazione Calor hittebestendige luchtafzuig ventilatieslang 75 mm Thermoplastic 4512075000
Artikelnummer: A50051231
- Ventilatieslang
- Baggerman
- Type Ventilazione Calor
- 4512075000
- 4030477020474
Vanaf 20
€ 410,04 per 20 meter
5,13 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Ventilatieslang
-
Merk Baggerman
-
Type Ventilazione Calor
-
4512075000
-
4030477020474
-
Voor hete lucht, rook, gas, chemische dampen en beluchting van motoren
-
Niet geschikt
-
Voor vaste materialen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4512075000 |
| EAN artikel | 4030477020474 |
| Intrastat CBS code | 39173900 |
| Artikel ID | N10063445 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangen - Ventilatieslangen - Luchtafzuigslang |
| Productgroep | Ventilatieslangen |
| Productsoort | Ventilatieslang |
| Type | Ventilazione Calor |
| Minimale bestelhoeveelheid | 20 meter |
| Omschrijving kort | Ventilatieslang |
| Gewicht per eenheid | 0,37 kg |
| Binnen diameter | 76 mm |
| Norm | EN ISO 1307 |
| Omschrijving lang | Voor hete lucht, rook, gas, chemische dampen en beluchting van motoren, niet geschikt voor vaste materialen |
| Buigingsradius | 75 mm |
| Minimaal temperatuurbereik | -40 graden C |
| Maximaal temperatuurbereik | +120 graden C |
| Materiaal binnenwand | TPE |
| Productiewijze binnenwand | Gegolfd |
| Kleur binnenwand | Zwart |
| Materiaal buitenwand | TPE |
| Productie methode buitenwand | Gegolfd |
| Kleur buitenwand | Zwart |
| Inlagen | Stalen spiraal |