Baggerman Antiabrasivo AS slijtvaste kunststof zuig- en persslang inwendig diameter 102 mm PVC-PU binnenwand interne Static Wire 4660100000
Artikelnummer: A50051476
- Slijtvaste zuig-persslang met PU binnenwand
- Baggerman
- Type Antiabrasivo AS
- 4660100000
- 4030477022577
Vanaf 30
€ 2.672,84 per 30 meter
22,27 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Slijtvaste zuig-persslang met PU binnenwand
-
Merk Baggerman
-
Type Antiabrasivo AS
-
4660100000
-
4030477022577
-
Voor kiezel, zand, modder, cement, graan en andere slijtwerende media
-
Robuust en zeer slijtvast
-
Slijtvaste zuig- en persslang met PU binnenwand
-
Norm: EN ISO 1307
-
Minimaal temperatuurbereik: -15 graden C
-
Maximaal temperatuurbereik: +60 graden C
-
Materiaal binnenwand: PU
-
Productiewijze binnenwand: Glad
-
Kleur binnenwand: Rood
-
Materiaal buitenwand: PVC
-
Productie methode buitenwand: Licht gegolfd
-
Kleur buitenwand: Groen
-
Inlagen: Hard PVC spiraal
-
Wij adviseren montage met: 5721, 5710, 6200
-
Snijlengte: Snijlengte mogelijk
-
Opdruk: Antiabrasivo / AS - M - Diameter
-
Vacuüm: 0,8 bar
-
PU dikte: 2 mm
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4660100000 |
| EAN artikel | 4030477022577 |
| Intrastat CBS code | 39173900 |
| Artikel ID | N10063510 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangen - Zuig persslangen - Slang slijtvast |
| Productgroep | Slijtvaste slangen |
| Productsoort | Slijtvaste zuig-persslang met PU binnenwand |
| Type | Antiabrasivo AS |
| Minimale bestelhoeveelheid | 30 meter |
| Gewicht per eenheid | 3,28 kg |
| Binnen diameter | 102 mm |
| Wandsterkte | 9 mm |
| Buiten diameter | 120 mm |
| Buigingsradius | 612 mm |
| Rollengte | 30 m |