Baggerman Aba standaard wormschroefklem 210-230 mm DIN 3017 staal aluminium verzinkt 6060210230
Artikelnummer: A50050761
- Wormschroefklem
- Baggerman
- Type Wormschroefklem type Aba standaard
- 6060210230
- 4030477087064
Vanaf 1
€ 5,84 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Wormschroefklem
-
Merk Baggerman
-
Type Wormschroefklem type Aba standaard
-
6060210230
-
4030477087064
-
Norm: DIN 3017
-
Materiaal: Staal met aluminium zinklegering
-
Sleutelwijdte: 7 mm
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6060210230 |
| EAN artikel | 4030477087064 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10064385 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangklemmen - Wormschroefklemmen - Wormschroefklem verzinkt |
| Productgroep | Klemmen |
| Productsoort | Wormschroefklem |
| Type | Wormschroefklem type Aba standaard |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht per eenheid | 0,088 kg |
| Minimale klembereik | 210 mm |
| Maximale klembereik | 230 mm |
| Bandbreedte | 12 mm |