AXA deurgreep 4724 diameter 32 mm 6BR-4724-32600SS
Artikelnummer: A21600700
  • Deurgreep 4724 diameter 32 mm
  • Briton
  • Type 6BR-
  • 6BR-4724-32600SS
Neem contact met ons op voor de actuele prijs.
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
  • Verzenden met UPS
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
Let op!
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
Beschrijving
  • Merk Briton
  • Type 6BR-
  • 6BR-4724-32600SS
  • Strak vormgegeven fraai afgewerkte deurgreep
  • Robuust
  • RVS
  • Voor een- of tweezijdige bediening
  • Voor houten - of glazen deuren
  • Toepassing: voor houten - of glazen deuren
  • Bevestigingsmateriaal inclusief: nee
  • Inclusief bevestigingsmiddelen: nee
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 6BR-4724-32600SS
Alternatief artikelnummer leverancier 6BR472432600SS
EAN artikel 5050640036407
Intrastat CBS code -
Artikel ID N10897003
ID leverancier 8714253106670
Leverancier AXA Home Security
EAN leverancier 8713249000015
Merk Briton
Productgroep Deurbeslag
Productsoort Deurgreep 4724 diameter 32 mm
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Materiaal RVS
Finish Geborsteld
Hart op hart maat 600 mm
Hart op hart maat type Bevestigingspunten deurgreep
Greepdiameter 32 mm
Productlengte 632 mm