ASF tapbout DIN 933 M24x280 mm 8.8 verzinkt 02824851
Artikelnummer: A40812936
- Tapbout
- ASF
- Type 02824851
- 02824851
- 8712061324552
Vanaf 10
€ 226,32 per 10 stuks
22,63 € off
-50%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Tapbout
-
Merk ASF
-
Type 02824851
-
02824851
-
8712061324552
-
Materiaal-kwaliteit: staal 8.8
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Kopvorm: zeskantkop
-
Draad: metrisch
-
DIN-normering: DIN 933
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 02824851 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 2824851 |
| EAN artikel | 8712061324552 |
| Intrastat CBS code | 73181588 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | ASF |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Zeskanttapbouten - Zeskanttapbout DIN 933 verzinkt |
| Productgroep | Zeskanttapbouten |
| Productsoort | Tapbout |
| Type | 02824851 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| M | 24 mm |
| Lengte | 280 mm |
| Schroefdraadlengte | 280 mm |
| Kophoogte | 15 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 36 |
Aanbevolen producten
-
ASF sluitring DIN 125A M24 verzinkt 25124001
A40814961
- Sluitring
- ASF
- Type 25124001
- 25124001
- 8712061021390
Vanaf 100 € 45,62 per 100 stuks 0,46 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF binnenzeskantbout DIN 912 M24x280 mm 8.8 verzinkt 07624851
A40818823
- Binnenzeskantbout
- ASF
- Type 07624851
- 07624851
- 8712061311972
Vanaf 10 € 306,41 per 10 stuks 30,64 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF oogmoer DIN 582 M24 verzinkt 14524001
A40814399
- Oogmoer
- ASF
- Type 14524001
- 14524001
- 8712061138852
Vanaf 10 € 146,11 per 10 stuks 14,61 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF zeskantbout DIN 931 M24x280 mm 8.8 verzinkt 02624851
A40811344
- Zeskantbout
- ASF
- Type 02624851
- 02624851
- 8712061319510
Vanaf 10 € 206,64 per 10 stuks 20,66 € off -50% Incl. 21,00% BTW