ASF tapbout DIN 933 M16x110 mm 8.8 verzinkt 02816611
Artikelnummer: A40812818
- Tapbout
- ASF
- Type 02816611
- 02816611
- 8712061028139
Vanaf 25
€ 66,22 per 25 stuks
2,65 € off
-50%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Tapbout
-
Merk ASF
-
Type 02816611
-
02816611
-
8712061028139
-
Materiaal-kwaliteit: staal 8.8
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Kopvorm: zeskantkop
-
Draad: metrisch
-
DIN-normering: DIN 933
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 02816611 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 2816611 |
| EAN artikel | 8712061028139 |
| Intrastat CBS code | 73181588 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | ASF |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Zeskanttapbouten - Zeskanttapbout DIN 933 verzinkt |
| Productgroep | Zeskanttapbouten |
| Productsoort | Tapbout |
| Type | 02816611 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| M | 16 mm |
| Lengte | 110 mm |
| Schroefdraadlengte | 110 mm |
| Kophoogte | 10 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 24 |
Aanbevolen producten
-
ASF veerring DIN 127B M16 verzinkt 29116001
A40815201
- Veerring
- ASF
- Type 29116001
- 29116001
- 8712061022915
Vanaf 250 € 40,87 per 250 stuks 0,16 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF vierkante sluitplaat DIN 436 M16 50x4 mm verzinkt 27816001
A40815206
- Sluitplaat
- ASF
- Type 27816001
- 27816001
- 8712061263219
Vanaf 50 € 14,43 per 50 stuks 0,29 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF dopmoer DIN 1587 M16 verzinkt 13516000
A40814124
- Dopmoer
- ASF
- Type 13516000
- 13516000
- 8712061149605
Vanaf 50 € 42,38 per 50 stuks 0,85 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF carrosseriering DIN 9021 M16 50x3,0 mm verzinkt 28116001
A40815077
- Carrosseriering
- ASF
- Type 28116001
- 28116001
- 8712061022687
Vanaf 100 € 37,30 per 100 stuks 0,37 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF sluitring DIN 125A M16 verzinkt 25116001
A40814956
- Sluitring
- ASF
- Type 25116001
- 25116001
- 8712061021352
Vanaf 250 € 31,01 per 250 stuks 0,12 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF binnenzeskantbout DIN 912 M16x110 mm 8.8 verzinkt 07616611
A40818718
- Binnenzeskantbout
- ASF
- Type 07616611
- 07616611
- 8712061310128
Vanaf 25 € 79,20 per 25 stuks 3,17 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF borgmoer nyloc DIN 982-8 M16 verzinkt 11516004
A40814061
- Borgmoer
- ASF
- Type 11516004
- 11516004
- 8712061516629
Vanaf 50 € 36,84 per 50 stuks 0,74 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF zeskantmoer DIN 934-8 M16 verzinkt 03616002
A40814558
- Zeskantmoer
- ASF
- Type 03616002
- 03616002
- 8712061146994
Vanaf 100 € 28,77 per 100 stuks 0,29 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF zeskantbout DIN 931 M16x110 mm 8.8 verzinkt 02616611
A40811239
- Zeskantbout
- ASF
- Type 02616611
- 02616611
- 8712061317905
Vanaf 25 € 69,73 per 25 stuks 2,79 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF zeskantbout met moer DIN 601/555 M16x110 mm 4.8 verzinkt 00216611
A40812331
- Zeskantbout
- ASF
- Type 00216611
- 00216611
- 8712061001392
Vanaf 25 € 59,62 per 25 stuks 2,38 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF slotbout DIN 603/555 M16x110 mm 4.8 verzinkt 01916611
A40811066
- Slotbout
- ASF
- Type 01916611
- 01916611
- 8712061101498
Vanaf 25 € 51,62 per 25 stuks 2,06 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF binnenzeskantbout DIN 7991 M16x110 mm verzonken kop 8.8 verzinkt 08416611
A40822059
- Metaalschroef
- ASF
- Type 08416611
- 08416611
- 8712061315833
Vanaf 25 € 110,47 per 25 stuks 4,42 € off -50% Incl. 21,00% BTW