ASF binnenzeskantbout DIN 912 M30x60 mm 8.8 verzinkt 07630441
Artikelnummer: A40818846
- Binnenzeskantbout
- ASF
- Type 07630441
- 07630441
- 8712061312375
Vanaf 10
€ 164,09 per 10 stuks
16,41 € off
-50%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Binnenzeskantbout
-
Merk ASF
-
Type 07630441
-
07630441
-
8712061312375
-
Materiaal-kwaliteit: staal 8.8
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Kopvorm: cilinderkop
-
Draad: metrisch
-
DIN-normering: DIN 912
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 07630441 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7630441 |
| EAN artikel | 8712061312375 |
| Intrastat CBS code | 73181568 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | ASF |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Metaalschroeven - Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt |
| Productgroep | Metaalschroeven |
| Productsoort | Binnenzeskantbout |
| Type | 07630441 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| M x lengte | 30x60 mm |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Aandraaivoorziening | HEX 22 |
| Kop diameter | 45 mm |
| Kophoogte | 30 mm |
Aanbevolen producten
-
ASF sluitring DIN 125A M30 verzinkt 25130001
A40814963
- Sluitring
- ASF
- Type 25130001
- 25130001
- 8712061420773
Vanaf 50 € 47,45 per 50 stuks 0,95 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF oogmoer DIN 582 M30 verzinkt 14530001
A40814401
- Oogmoer
- ASF
- Type 14530001
- 14530001
- 8712061138869
Vanaf 5 € 146,51 per 5 stuks 29,30 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF tapbout DIN 933 M30x60 mm 8.8 verzinkt 02830441
A40812964
- Tapbout
- ASF
- Type 02830441
- 02830441
- 8712061324996
Vanaf 10 € 119,87 per 10 stuks 11,99 € off -50% Incl. 21,00% BTW