ASF binnenzeskantbout DIN 912 M24x50 mm 8.8 verzinkt 07624401
Artikelnummer: A40818798
- Binnenzeskantbout
- ASF
- Type 07624401
- 07624401
- 8712061311576
Vanaf 25
€ 112,33 per 25 stuks
4,49 € off
-50%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Binnenzeskantbout
-
Merk ASF
-
Type 07624401
-
07624401
-
8712061311576
-
Materiaal-kwaliteit: staal 8.8
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Kopvorm: cilinderkop
-
Draad: metrisch
-
DIN-normering: DIN 912
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 07624401 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7624401 |
| EAN artikel | 8712061311576 |
| Intrastat CBS code | 73181568 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | ASF |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Metaalschroeven - Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt |
| Productgroep | Metaalschroeven |
| Productsoort | Binnenzeskantbout |
| Type | 07624401 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| M x lengte | 24x50 mm |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Aandraaivoorziening | HEX 19 |
| Kop diameter | 36 mm |
| Kophoogte | 24 mm |
Aanbevolen producten
-
ASF sluitring DIN 125A M24 verzinkt 25124001
A40814961
- Sluitring
- ASF
- Type 25124001
- 25124001
- 8712061021390
Vanaf 100 € 45,62 per 100 stuks 0,46 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF oogmoer DIN 582 M24 verzinkt 14524001
A40814399
- Oogmoer
- ASF
- Type 14524001
- 14524001
- 8712061138852
Vanaf 10 € 146,11 per 10 stuks 14,61 € off -50% Incl. 21,00% BTW -
ASF tapbout DIN 933 M24x50 mm 8.8 verzinkt 02824401
A40812912
- Tapbout
- ASF
- Type 02824401
- 02824401
- 8712061324200
Vanaf 25 € 87,07 per 25 stuks 3,48 € off -50% Incl. 21,00% BTW