Ami VHS 55 LRH AF veiligheidslangschild recht type 251/15 PC 55 kerntrekbeveiliging SKG*** F1 0170.700.0200
Artikelnummer: A30204650
- Veiligheidslangschild met kerntrekbeveiliging SKG*** rechthoekig
- Ami
- Type VHS 55 LRH AF
- 0170.700.0200
- 8714409288786
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Veiligheidslangschild met kerntrekbeveiliging SKG*** rechthoekig
-
Merk Ami
-
Type VHS 55 LRH AF
-
0170.700.0200
-
8714409288786
-
Materiaal: aluminium
-
Verpakking: 1 MBH = 1 set zonder kruk-knop
-
Keurmerk: SKG***
-
Inclusief: drie RVS schroeven M6
-
Afmetingen buitenschild: 251x50x15 mm
-
Afmetingen binnenschild: 251x50x8 mm
-
Ami VHS 55 LRH AF veiligheidslangschild recht type 251/15 PC 55 kerntrekbeveiliging SKG*** F1 0170.700.0200 kopen?
-
Ami Langschild met kerntrekbeveiliging aluminium en meer Veiligheids langschilden SKG*** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Ami voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0170.700.0200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1707000200 |
| EAN artikel | 8714409288786 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10640195 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Veiligheidsbeslag - Veiligheids langschilden SKG*** - Langschild met kerntrekbeveiliging aluminium |
| Productgroep | Veiligheidslangschilden met kerntrekbeveiliging SKG*** rechthoekig |
| Productsoort | Veiligheidslangschild met kerntrekbeveiliging SKG*** rechthoekig |
| Type | VHS 55 LRH AF |
| Alternatief type | VHS55LRHAF |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Aluminium |
| Finish | F1 aluminium |
| Verpakking | 1 MBH = 1 set zonder kruk-knop |
| Deurdikte | 38-42 mm |
| Keurmerk | SKG*** |
| Inclusief | 3x RVS schroeven M6 |
| Model | Rechthoekig |
| PC maat | 55 mm |
| Afmetingen buitenschild | 251x50x15 mm |
| Afmetingen binnenschild | 251x50x8 mm |
Aanbevolen producten
-
Ami DKR 332 40 AF deurkrukset type 332 deurdikte 40 mm F1 finish 0170.100.0100
A30204606
- Deurkruk blokmodel
- Ami
- Type DKR 332 40 AF
- 0170.100.0100
- 8714409000838
Vanaf 1 € 10,52 per stuk 1,50 € off -12,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 9,92 per stuk 2,10 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 336 40 AF deurkrukset type 336 deurdikte 40 mm F1 finish 0170.100.0104
A30204607
- Deurkruk vlindermodel
- Ami
- Type DKR 336 40 AF
- 0170.100.0104
- 8714409001422
Vanaf 1 € 11,24 per stuk 2,38 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 10,56 per stuk 3,07 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 354 40 AF deurkrukset type 354 deurdikte 40 mm F1 finish 0170.100.0108
A30204608
- Deurkruk duimmodel
- Ami
- Type DKR 354 40 AF
- 0170.100.0108
- 8714409003150
Vanaf 1 € 10,25 per stuk 2,17 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 9,63 per stuk 2,80 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 356 40 AF deurkrukset type 356 deurdikte 40 mm F1 finish 0170.100.0112
A30204605
- Deurkruk coupemodel
- Ami
- Type DKR 356 40 AF
- 0170.100.0112
- 8714409003587
Vanaf 1 € 29,55 per stuk 7,39 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 28,63 per stuk 8,31 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKN 160 40 AF deurknopset type 160/50 deurdikte 40 mm F1 finish 0170.100.0116
A30204590
- Deurknop paddestoelmodel
- Ami
- Type DKN 160 40 AF
- 0170.100.0116
- 8714409004805
Vanaf 1 € 26,35 per stuk 6,59 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 24,70 per stuk 8,23 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKN 165 40 AF deurknopset type 165/75 deurdikte 40 mm F1 finish 0170.100.0120
A30204589
- Deurknop trapeziummodel
- Ami
- Type DKN 165 40 AF
- 0170.100.0120
- 8714409218202
Vanaf 1 € 49,23 per stuk 14,29 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 5 € 47,64 per stuk 15,88 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 361 40 AF deurkrukset type 361 deurdikte 40 mm F1 finish 0170.100.0124
A30204610
- Deurkruk L-model type 361
- Ami
- Type DKR 361 40 AF
- 0170.100.0124
- 8714409292387
Vanaf 1 € 25,48 per stuk 6,37 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 23,89 per stuk 7,96 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 374 40 AF deurkrukset type 374 deurdikte 40 mm F1 finish 0170.100.0128
A30204609
- Deurkruk L-model type 374
- Ami
- Type DKR 374 40 AF
- 0170.100.0128
- 8714409308200
Vanaf 1 € 25,55 per stuk 6,39 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 24,75 per stuk 7,18 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 332 M6 AF deurkruk gatdeel M6 type 332 F1 finish 0170.100.0200
A30204600
- Deurkruk gatdeel blokmodel
- Ami
- Type DKR 332 M6 AF
- 0170.100.0200
- 8714409000883
Vanaf 1 € 6,86 per stuk 0,98 € off -12,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 50 € 6,47 per stuk 1,37 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 374 M6 AF deurkruk gatdeel M6 type 374 F1 finish 0170.100.0228
A30204603
- Deurkruk gatdeel L-model type 374
- Ami
- Type DKR 374 M6 AF
- 0170.100.0228
- 8714409308231
Vanaf 1 € 13,38 per stuk 2,84 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 50 € 11,76 per stuk 4,46 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 369 M6 AF deurkruk gatdeel M6 type 369 F1 finish 0170.100.0232
A30204602
- Deurkruk gatdeel afgerond duimmodel
- Ami
- Type DKR 369 M6 AF
- 0170.100.0232
- 8714409102419
Vanaf 1 € 9,18 per stuk 1,31 € off -12,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 50 € 8,65 per stuk 1,84 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKN 16950 AF knop 169/50 VARO voor modulair F1 finish 0170.100.0250
A30204591
- Deurknop model VARO modulair
- Ami
- Type DKN 169/50 AF
- 0170.100.0250
- 8714409319824
Vanaf 1 € 15,97 per stuk 3,39 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 50 € 14,04 per stuk 5,32 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKN 144 AF knop 144 VARO voor modulair F1 finish 0170.100.0252
A30204592
- Deurknop model VARO modulair
- Ami
- Type DKN 144 AF
- 0170.100.0252
- 8714409319831
Vanaf 1 € 15,97 per stuk 3,39 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 50 € 14,04 per stuk 5,32 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKN 145 AF knop 145 VARO voor modulair F1 finish 0170.100.0254
A30204593
- Deurknop model VARO modulair
- Ami
- Type DKN 145 AF
- 0170.100.0254
- 8714409319848
Vanaf 1 € 15,97 per stuk 3,39 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 50 € 14,04 per stuk 5,32 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami KRUKSTIFT 55 gelagerde wisselquickstift 8x110 mm deurdike 55 mm voor modulair beslag 0170.999.0100
A30204586
- Krukstift
- Ami
- Type KRUKSTIFT 55
- 0170.999.0100
- 8714409213481
Vanaf 1 € 12,18 per stuk 2,58 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 11,44 per stuk 3,32 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami KRUKSTIFT 61 gelagerde wisselquickstift 8x120 mm deurdike 46 tot en met 61 mm voor modulair beslag 0170.999.0101
A30204587
- Krukstift
- Ami
- Type KRUKSTIFT 61
- 0170.999.0101
- 8714409219247
Vanaf 1 € 9,42 per stuk 1,35 € off -12,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 8,88 per stuk 1,88 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami KRUKSTIFT 77 gelagerde wisselquickstift 8x135 mm deurdike 62 tot en met 77 mm voor modulair beslag 0170.999.0102
A30204588
- Krukstift
- Ami
- Type KRUKSTIFT 77
- 0170.999.0102
- 8714409219254
Vanaf 1 € 9,42 per stuk 1,35 € off -12,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 8,88 per stuk 1,88 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami SCHROEF 53/57 bevestigingsschroef veiligheidsschild 3 schroeven M6 RVS deurdikte 53-57 mm 0170.999.0103
A30204664
- Krukstift
- Ami
- Type SCHROEF 53/57
- 0170.999.0103
- 8714409230051
Vanaf 1 € 8,56 per stuk 1,51 € off -15% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 8,05 per stuk 2,01 € off -20% Incl. 21,00% BTW