Ami KNOP PC BE knopschild schild type 180/41 RH met knop 160/40 PC 55 zwart 0170.200.0101
Artikelnummer: A30204614
- Kortschild met knop
- Ami
- Type KNOP PC BE
- 0170.200.0101
- 8714409326150
Vanaf 1
€ 18,16 per stuk
3,85 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kortschild met knop
-
Merk Ami
-
Type KNOP PC BE
-
0170.200.0101
-
8714409326150
-
Materiaal: geperst aluminium
-
Uitvoering: kortschild met vaste knop
-
Verpakking: 1 MBH = 1 stuk
-
Deurdikte: 35/45 mm
-
Materiaaldikte: 1,5 mm
-
Afmetingen schild LxBxD: 180x41x6,5 mm
-
Ami KNOP PC BE knopschild schild type 180/41 RH met knop 160/40 PC 55 zwart 0170.200.0101 kopen?
-
Ami Knopkortschild aluminium en meer Knopschilden en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Ami voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0170.200.0101 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1702000101 |
| EAN artikel | 8714409326150 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10922151 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Knopschilden - Knopkortschild aluminium |
| Productgroep | Kortschilden met knop |
| Productsoort | Kortschild met knop |
| Type | KNOP PC BE |
| Alternatief type | KNOPPCBE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Geperst aluminium |
| Toepassing | Kastslot PC |
| Uitvoering | Kortschild met vaste knop |
| Finish | Zwart |
| PC maat | 55 mm |
| Verpakking | 1 MBH = 1 stuk |
| Deurdikte | 35-45 mm |
| Materiaaldikte | 1,5 mm |
| Afmetingen schild LxBxD | 180x41x6,5 mm |
| Stiftdikte | 5 mm |
Aanbevolen producten
-
Dulimex DX KS-50-PCBE kastslot doornmaat 50 mm Euro cilinder ronde voorplaat zwart inclusief rechthoekige sluitplaat 0160.283.5013
A30204200
- Kastslot PC
- Dulimex DX
- Type KS-50-PCBE
- 0160.283.5013
- 8714140210756
Vanaf 5 € 38,72 per 5 stuks 1,94 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Ami PTBS 38 BE patentboutset M4x38 mm 2x schroef en 2x huls zwart 0170.000.0040
A30204585
- Patentbout zwart kortschild
- Ami
- Type PTBS 38 BE
- 0170.000.0040
- 8714409325160
Vanaf 1 € 4,12 per stuk 0,46 € off -10% Incl. 21,00% BTW