Ami BRPL RHBU BE briefplaat binnendraaiend met veer rechte hoeken met bevestigingsmateriaal zwart 0170.900.0103
Artikelnummer: A30204578
- Briefplaten met veer zwart
- Ami
- Type BRPL RHBU BE
- 0170.900.0103
- 8714409326198
Vanaf 1
€ 46,94 per stuk
11,73 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 40
€ 41,07 per stuk
17,60 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Briefplaten met veer zwart
-
Merk Ami
-
Type BRPL RHBU BE
-
0170.900.0103
-
8714409326198
-
Materiaal: aluminium geanodiseerd
-
Finish: zwart
-
Inclusief: M5 bevestigingsmateriaal
-
Afmetingen (lxb): 340x73 mm
-
Afmetingen opening (lxb): 280x32 mm
-
Ami BRPL RHBU BE briefplaat binnendraaiend met veer rechte hoeken met bevestigingsmateriaal zwart 0170.900.0103 kopen?
-
Ami Briefplaat met veer gelakt en meer Briefplaten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Ami voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0170.900.0103 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1709000103 |
| EAN artikel | 8714409326198 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10922181 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Briefplaten - Briefplaat met veer gelakt |
| Productgroep | Briefplaten met veer zwart |
| Productsoort | Briefplaten met veer zwart |
| Type | BRPL RHBU BE |
| Alternatief type | BRPLRHBUBE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Aluminium geanodiseerd |
| Finish | Zwart |
| Draairichting | Binnendraaiend |
| Deurdikte | 38-42 mm |
| Inclusief | M5 bevestigingsmateriaal |
| Afmetingen LxB | 340x73 mm |
| Afmetingen opening (LxB) | 280x32 mm |
Aanbevolen producten
-
Ami VHB 55 RH BE voordeurgarnituur compleet PC 55 kerntrekbeveiliging veiligheidslangschild recht type 251/15 knop 144 en kruk 374 SKG*** zwart 0170.600.0300
A30204646
- Veiligheidsgarnituur VARO met kerntrekbeveiliging SKG*** zwart
- Ami
- Type VHB 55 RH BE
- 0170.600.0300
- 8714409326631
Vanaf 1 € 140,43 per stuk 40,77 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 15 € 135,90 per stuk 45,30 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami VHB 72 RH BE voordeurgarnituur compleet PC 72 kerntrekbeveiliging veiligheidslangschild recht type 251/15 knop 144 en kruk 374 SKG*** zwart 0170.600.0302
A30204647
- Veiligheidsgarnituur VARO met kerntrekbeveiliging SKG*** zwart
- Ami
- Type VHB 72 RH BE
- 0170.600.0302
- 8714409326648
Vanaf 1 € 140,43 per stuk 40,77 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 15 € 135,90 per stuk 45,30 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami VHB 92 RH BE voordeurgarnituur compleet PC 92 kerntrekbeveiliging veiligheidslangschild recht type 251/15 knop 144 en kruk 374 SKG*** zwart 0170.600.0304
A30204648
- Veiligheidsgarnituur VARO met kerntrekbeveiliging SKG*** zwart
- Ami
- Type VHB 92 RH BE
- 0170.600.0304
- 8714409326655
Vanaf 1 € 140,43 per stuk 40,77 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 15 € 135,90 per stuk 45,30 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami VRZ RH BE veiligheidsrozet SKG*** rechte hoeken kerntrekbeveiliging zwart 0170.800.0101
A30204661
- Veiligheidsrozet met kerntrekbeveiliging SKG*** zwart
- Ami
- Type VRZ RH BE
- 0170.800.0101
- 8714409326594
Vanaf 1 € 93,54 per stuk 27,16 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 30 € 90,52 per stuk 30,17 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami VRZ RO BE veiligheidsrozet SKG*** rond rozet kerntrekbeveiliging zwart 0170.800.0103
A30204662
- Veiligheidsrozet met kerntrekbeveiliging SKG*** zwart
- Ami
- Type VRZ RO BE
- 0170.800.0103
- 8714409327065
Vanaf 1 € 95,42 per stuk 27,70 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 30 € 92,34 per stuk 30,78 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami TKL EP990 BE tochtklep met bevestigingsmateriaal zwart 0170.900.0107
A30204582
- Tochtklep zwart
- Ami
- Type TKL EP990 BE
- 0170.900.0107
- 8714409326211
Vanaf 1 € 34,92 per stuk 8,73 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 50 € 33,82 per stuk 9,82 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami BEL BE beldrukker klikrozet rond zwart 0170.950.0101
A30204574
- Beldrukker zwart
- Ami
- Type BEL BE
- 0170.950.0101
- 8714409326570
Vanaf 1 € 52,98 per stuk 15,38 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 50 € 51,27 per stuk 17,09 € off -25% Incl. 21,00% BTW