Ami 369 deurkruk aluminium deurdikte 38-42 mm F1 104140
Artikelnummer: A10900383
- Deurkruk
- Ami
- Type 369
- 104140
- 8714409102396
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo AMI Aluminium bouwbeslag en industrials
Beschrijving
-
Deurkruk
-
Merk Ami
-
Type 369
-
104140
-
8714409102396
-
Duimmodel afgerond
-
Deurkrukken worden geleverd met Quickpuntschroef
-
Deurdikte 38/42 mm
-
Deurdikte 53/57 mm
-
Overige deurdiktes op aanvraag leverbaar
-
Voor zowel binnen als buiten toepassing
-
In combinatie geschikt voor DIN EN 1906 categorie 4
-
Kleur F1
-
Verpakking per 10 paar
-
Overdoos 50 paar
-
Vierkant stift (Deurkruk): 8
-
Keurmerk C2C: C2C Silver
-
Versie Deurkruk: Paar
-
Oppervlaktebehandeling: Getrommeld
-
Kleur: F1
-
Materiaal: Aluminium
-
Keurmerk: C2C
-
Eenheid: Paar
-
Breedte: 122
-
Lengte: 61
-
Vorm: Duimmodel
-
Draairichting (Europese NEN-EN): 1 en 2 en 3 en 4
-
Model: Duimmodel
-
Oppervlaktebescherming: Geanodiseerd
-
Ami 369 deurkruk aluminium deurdikte 38-42 mm F1 104140 kopen?
-
Ami Deurkruk aluminium en meer Deurkrukken, Aluminium Bouwbeslag en Industrials van Ami Bouwbeslag voor klus en project snel en gemakkelijk onlijn bestellen bij AboutDIY!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 104140 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 0000104140 |
| EAN artikel | 8714409102396 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10079433 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ami |
| EAN leverancier | 8714409000005 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurkrukken - Deurkruk aluminium |
| Productgroep | Deurkrukken |
| Productsoort | Deurkruk |
| Type | 369 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Vierkant stift (deurkruk) | 8 mm |
| Keurmerk C2C | C2C Silver |
| Versie deurkruk | Paar |
| Oppervlaktebehandeling | Getrommeld |
| Kleur | F1 |
| Deurdikte | 38-42 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Keurmerk | C2C |
| Eenheid | Paar |
| Breedte | 122 mm |
| Lengte | 61 mm |
| Vorm | Duim model |
| Draairichting (Europese NEN-EN) | 1 en 2 en 3 en 4 |
| Model | Duim model |
| Oppervlaktebescherming | Geanodiseerd |