Ami 332/125 deurkruk gatdeel aluminium M6 zwart RAL 9005 structuur finish 739065
Artikelnummer: A10901773
- Deurkruk gatdeel
- Ami
- Type 332/125
- 739065
- 8714409328680
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo AMI Aluminium bouwbeslag en industrials
Beschrijving
-
Deurkruk gatdeel
-
Merk Ami
-
Type 332/125
-
739065
-
8714409328680
-
Blokmodel groot
-
Deurkrukken gatdeel worden geleverd met Quickpuntschroef
-
Voor zowel binnen als buiten toepassing
-
Kleur: Zwart RAL 9005 structuur finish
-
Verpakking per 10 stuks
-
Overdoos 50 stuks
-
Draairichting (Europese NEN-EN): 1 en 2 en 3 en 4
-
Breedte: 53
-
RAL nummer: RAL 9005
-
Lengte: 125
-
Bewerking (fabricage, afwerking): Gepoedercoat
-
Model: Blokmodel
-
Keurmerk C2C: C2C Silver
-
Kleur: Zwart RAL 9005 structuur finish
-
Deurkruk: Deurkruk 332/125
-
Materiaal: Aluminium
-
Keurmerk: C2C
-
Eenheid: Stuk
-
Ami 332/125 deurkruk gatdeel aluminium M6 zwart RAL 9005 structuur finish 739065 kopen?
-
Ami Deurkruk gatdeel aluminium en meer Deurkrukken, Aluminium Bouwbeslag en Industrials van Ami Bouwbeslag voor klus en project snel en gemakkelijk onlijn bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 739065 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 0000739065 |
| EAN artikel | 8714409328680 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11328167 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ami |
| EAN leverancier | 8714409000005 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurkrukken - Deurkruk gatdeel aluminium |
| Productgroep | Deurkrukken |
| Productsoort | Deurkruk gatdeel |
| Type | 332/125 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 125 mm |
| Draairichting (Europese NEN-EN) | 1 en 2 en 3 en 4 |
| Model | Blok model |
| Oppervlaktebescherming | Gepoedercoat |
| Vierkant stift (deurkruk) | 8 mm |
| RAL nummer | 9005 |
| Keurmerk C2C | C2C Silver |
| Versie deurkruk | Gatdeel |
| Oppervlaktebehandeling | Getrommeld |
| Kleur | Zwart RAL 9005 structuur |
| Deurkruk | Deurkruk 332-125 |
| Materiaal | Aluminium |
| Keurmerk | C2C |
| Eenheid | Stuk |