AluArt vierkante buis 60x60x4 mm L 3000 mm per 2 stuks aluminium onbewerkt AL098411
Artikelnummer: A20200481
- Vierkante buis
- AluArt
- Type 98411
- AL098411
- 8713329954399
Vanaf 6
€ 305,57 per 6 meter
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Vierkante buis
-
Merk AluArt
-
Type 98411
-
AL098411
-
8713329954399
-
Onbewerkt profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL098411 |
| EAN artikel | 8713329954399 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - Kokerprofiel aluminium |
| Productgroep | Vierkante buizen |
| Productsoort | Vierkante buis |
| Type | 98411 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2x 3 m |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Dikte | 4 mm |