AluArt vierkante buis 20x20x2 mm L 2500 mm per 2 stuks aluminium onbewerkt AL097410
Artikelnummer: A20200492
- Vierkante buis aluminium
- AluArt
- Type 97410
- AL097410
- 8713329939273
Vanaf 5
€ 41,08 per 5 meter
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Vierkante buis aluminium
-
Merk AluArt
-
Type 97410
-
AL097410
-
8713329939273
-
Onbewerkt profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL097410 |
| EAN artikel | 8713329939273 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - Kokerprofiel aluminium |
| Productgroep | Vierkante buizen |
| Productsoort | Vierkante buis aluminium |
| Type | 97410 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2x 2,5 m |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 2500 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Dikte | 2 mm |