AluArt platstaf VOM1 50x2 mm L 5000 mm aluminium geanodiseerd AL095052
Artikelnummer: A20200684
- Platstaf geanodiseerd
- AluArt
- Type 093052-VOM1
- AL093052-VOM1
- 8713329950070
Vanaf 5
€ 46,89 per 5 meter
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Platstaf geanodiseerd
-
Merk AluArt
-
Type 093052-VOM1
-
AL093052-VOM1
-
8713329950070
-
Geanodiseerd
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL093052-VOM1 |
| EAN artikel | 8713329950070 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - Platprofiel aluminium |
| Productgroep | Platstaven geanodiseerd |
| Productsoort | Platstaf geanodiseerd |
| Type | 093052-VOM1 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 m |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 5000 mm |
| Dikte | 2 mm |