AluArt platstaf 30x5 mm L 5000 mm aluminium onbewerkt AL093030
Artikelnummer: A20200596
- Platstaf aluminium
- AluArt
- Type 93030
- AL093030
- 8713329930324
Vanaf 5
€ 42,65 per 5 meter
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Platstaf aluminium
-
Merk AluArt
-
Type 93030
-
AL093030
-
8713329930324
-
Onbewerkt profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL093030 |
| EAN artikel | 8713329930324 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - Platprofiel aluminium |
| Productgroep | Platstaven |
| Productsoort | Platstaf aluminium |
| Type | 93030 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 m |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 5000 mm |
| Dikte | 5 mm |