AluArt platstaf 30x2 mm L 3000 mm per 2 stuks aluminium onbewerkt AL098027
Artikelnummer: A20200586
- Platstaf aluminium
- AluArt
- Type 98027
- AL098027
- 8713329944420
Vanaf 6
€ 20,40 per 6 meter
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Platstaf aluminium
-
Merk AluArt
-
Type 98027
-
AL098027
-
8713329944420
-
Onbewerkt profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL098027 |
| EAN artikel | 8713329944420 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - Platprofiel aluminium |
| Productgroep | Platstaven |
| Productsoort | Platstaf aluminium |
| Type | 98027 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2x 3 m |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Dikte | 2 mm |