Abus profielcilinder dubbel nikkel L 49.8 mm C50N 25/25 03516
Artikelnummer: A21700021
- Profielcilinder dubbel
- Abus
- Type C50N 25-25
- 3516
- 4003318035166
Vanaf 1
€ 19,20 per stuk
2,74 € off
-12,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Profielcilinder dubbel
-
Merk Abus
-
Type C50N 25-25
-
3516
-
4003318035166
-
Conventionele cilindertechniek
-
Geleverd met 3 sleutels
-
Toevoeging à.../1111 = op sleutelnummer te bestellen
-
Materiaal: messing vernikkeld
-
Aantal sleutels: 3 st
-
europrofiel: 17 mm
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3516 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | C50N 25-25 |
| Alternatief artikelnummer leverancier 2 | C50N25-25 |
| EAN artikel | 4003318035166 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10336069 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Abus August Bremicker Sohne |
| EAN leverancier | 8715583000003 |
| Merk | Abus |
| Productgroep | Cilinders |
| Productsoort | Profielcilinder dubbel |
| Type | C50N |
| Uitvoering | Gemonteerd |
| Lengte zijde a | 25 mm |
| Lengte c | 50,0 mm |
| Lengte zijde b | 25 mm |
| Sluitsiften | 4 |