Abus messing hangslot met Extra Classe cilinder 75/60 KA 7561 26421
Artikelnummer: A21700482
- Hangslot
- Abus
- Type 75/60 KA 7561
- 26421
- 4003318264214
Vanaf 3
€ 88,21 per 3 stuks
9,80 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hangslot
-
Merk Abus
-
Type 75/60 KA 7561
-
26421
-
4003318264214
-
Zware messing kast met geharde stalen beugel
-
Automatisch sluitend
-
Dubbele vergrendeling
-
Hoogwaardige OMKEERBARE sleutel met 150.000 verschillende permutaties
-
Compleet met 2 vernikkelde sleutels
-
Gelijksluitend
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 26421 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 75/60 KA 7561 |
| Alternatief artikelnummer leverancier 2 | 7560KA7561 |
| EAN artikel | 4003318264214 |
| Intrastat code | 83011000 |
| Artikel ID | N10093351 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Abus August Bremicker Sohne |
| EAN leverancier | 8715583000003 |
| Merk | Abus |
| Productgroep | Hangsloten |
| Productsoort | Hangslot |
| Type | 75 KA |
| Breedte beugel | 34 mm |
| Totale hoogte | 91 mm |
| Breedte kast | 60 mm |
| Hoogte beugel | 35 mm |
| Diepte kast | 19 mm |
| Diameter beugel | 9 mm |
| Gelijksluitend | KA 7561 |