Abus messing cilinder hangslot 85/70 KA 121 02498
Artikelnummer: A21700548
- Hangslot
- Abus
- Type 85/70 KA 121
- 2498
- 4003318024986
Vanaf 3
€ 165,15 per 3 stuks
18,35 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hangslot
-
Merk Abus
-
Type 85/70 KA 121
-
2498
-
4003318024986
-
Body van massief messing
-
Stalen beugel langs beide zijden vergrendeld
-
Cilinder met paracentrisch profiel en sleutelpennen
-
Onderdelen binnenzijde in roestvrije materialen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 2498 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 85/70 KA 121 |
| Alternatief artikelnummer leverancier 2 | 8570KA121 |
| EAN artikel | 4003318024986 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10093472 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Abus August Bremicker Sohne |
| EAN leverancier | 8715583000003 |
| Merk | Abus |
| Productgroep | Hangsloten |
| Productsoort | Hangslot |
| Type | 85 KA |
| Breedte beugel | 40 mm |
| Totale hoogte | 98 mm |
| Breedte kast | 71 mm |
| Hoogte beugel | 44 mm |
| Diepte kast | 17 mm |
| Diameter beugel | 12 mm |
| Gelijksluitend | KA 121 |