Abus messing cilinder hangslot 85/40 C 32134
Artikelnummer: A21700490
- Hangslot
- Abus
- Type 85/40 C
- 32134
- 4003318321344
Vanaf 6
€ 119,96 per 6 stuks
5,80 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hangslot
-
Merk Abus
-
Type 85/40 C
-
32134
-
4003318321344
-
Body van massief messing
-
Stalen beugel langs beide zijden vergrendeld
-
Cilinder met paracentrisch profiel en sleutelpennen
-
Onderdelen binnenzijde in roestvrije materialen
-
Verschillend sluitend
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 32134 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 85/40 C |
| Alternatief artikelnummer leverancier 2 | 8540C |
| EAN artikel | 4003318321344 |
| Intrastat code | 83011000 |
| Artikel ID | N10093187 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Abus August Bremicker Sohne |
| EAN leverancier | 8715583000003 |
| Merk | Abus |
| Productgroep | Hangsloten |
| Productsoort | Hangslot |
| Type | 85 |
| Breedte beugel | 23 mm |
| Totale hoogte | 62 mm |
| Breedte kast | 40 mm |
| Hoogte beugel | 22 mm |
| Diepte kast | 16 mm |
| Diameter beugel | 6 mm |
| Verpakking | SB kaart |