Abus HB cilinder hangslot 75/50HB50 02409
Artikelnummer: A21700290
- Hangslot
- Abus
- Type 75/50HB50
- 27187
- 4003318271878
Vanaf 6
€ 107,76 per 6 stuks
5,99 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hangslot
-
Merk Abus
-
Type 75/50HB50
-
27187
-
4003318271878
-
Zware messing kast met verhoogde gehard stalen beugel
-
Automatisch sluitend
-
Dubbele vergrendeling
-
Hoogwaardige OMKEERBARE sleutel met 150.000 verschillende permutaties
-
Compleet met 2 vernikkelde sleutels
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 27187 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 75/50HB50 |
| Alternatief artikelnummer leverancier 2 | 7550HB50 |
| EAN artikel | 4003318271878 |
| Intrastat code | 83011000 |
| Artikel ID | N10093348 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Abus August Bremicker Sohne |
| EAN leverancier | 8715583000003 |
| Merk | Abus |
| Productgroep | Hangsloten |
| Productsoort | Hangslot |
| Type | 75 HB |
| Breedte beugel | 28 mm |
| Totale hoogte | 97 mm |
| Breedte kast | 50 mm |
| Hoogte beugel | 80 mm |
| Diepte kast | 18 mm |
| Diameter beugel | 8 mm |