Abus hangslot gegalvaniseerd met verdek 235Z/40 01743
Artikelnummer: A21701063
- Hangslot
- Abus
- Type 235Z/40
- 1743
- 4003318017438
Vanaf 12
€ 118,61 per 12 stuks
2,87 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hangslot
-
Merk Abus
-
Type 235Z/40
-
1743
-
4003318017438
-
Beugel in staal, behandeld tegen corrosie
-
Bescherming van de slotopening in messing
-
Behuizing in gegalvaniseerd verchroomd staal, ideaal voor buiten gebruik
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1743 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 235Z/40 |
| Alternatief artikelnummer leverancier 2 | 235Z40 |
| EAN artikel | 4003318017438 |
| Intrastat code | 83011000 |
| Artikel ID | N10092651 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Abus August Bremicker Sohne |
| EAN leverancier | 8715583000003 |
| Merk | Abus |
| Productgroep | Hangsloten |
| Productsoort | Hangslot |
| Type | 235Z |
| Breedte beugel | 22 mm |
| Totale hoogte | 60 mm |
| Breedte kast | 40 mm |
| Hoogte beugel | 19 mm |
| Diepte kast | 19 mm |
| Diameter beugel | 6 mm |