GB 861112 montageband blauwe cassette Wave 10 m 12x0,8 mm SV - A18000042 - afbeelding 1
GB 861112 montageband blauwe cassette Wave 10 m 12x0,8 mm SV - A18000042 - afbeelding 2
GB 861112 montageband blauwe cassette Wave 10 m 12x0,8 mm SV - A18000042 - afbeelding 3

GB 861112 montageband blauwe cassette Wave 10 m 12x0,8 mm SV 861112.0001

Article no.: A18000042

  • Montageband blauwe cassette Wave
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 861112
  • 861112.0001
  • 8714318060916

van 1 € 10,89 per stuk 1,21 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Montageband blauwe cassette Wave
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 861112
  • 861112.0001
  • 8714318060916
  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Afmeting 10 m
Alternatief artikelnummer leverancier 8611120001
Artikel ID 10631713
Artikelnummer leverancier 861112.0001
EAN artikel 8714318060916
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318060916
Gatenpatroon 5 mm
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal 12x0,8 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Sendzimir verzinkt
Oppervlaktebehandeling SV
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Montageband blauwe cassette Wave
Type 861112
Uitvoering In blauwe cassette - Wwave
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1