GB 07702 raveeldrager met strip 190/38x121 mm 1 mm SV - A18001427 - afbeelding 1
GB 07702 raveeldrager met strip 190/38x121 mm 1 mm SV - A18001427 - afbeelding 2
GB 07702 raveeldrager met strip 190/38x121 mm 1 mm SV - A18001427 - afbeelding 3

GB 07702 raveeldrager met strip 190/38x121 mm 1 mm SV 07702.0100

Artikelnummer: A18001427

  • Raveeldrager met strip
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 07702
  • 07702.0100
  • 8714318041267

van 1 € 164,56 per 100 stuks 0,29 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Raveeldrager met strip

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 07702

  • 07702.0100

  • 8714318041267

  • Balkdrager voorzien van zijflenzen met lange strippen om dwarsbalken te verbinden aan een moerbalk of houten muurregel

  • De "strip" wordt om de bovenzijde van de moerbalk of muurregel gevouwen waardoor een ophanging ontstaat

  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 07702.0100
Alternatief artikelnummer leverancier 77020100
EAN artikel 8714318041267
EAN verpakking 8714318103316
Intrastat CBS code 73089059
Artikel ID N10632091
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Raveeldrager met strip
Type 07702
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
Uitvoering 190
Verpakking Doos
Oppervlakte SV (sendzimir verzinkt)
Gatenpatroon 19/4 mm
Afmeting 190/38x121 mm
Houtmaat 38x125/150 mm
Afmeting 2 1 mm

Aanbevolen producten

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1