Berdal Premiumfol EPDM loodvervanger Fast Flash 0,28 x 5 m grijs - A50201138 - afbeelding 1
Berdal Premiumfol EPDM loodvervanger Fast Flash 0,28 x 5 m grijs - A50201138 - afbeelding 2
Berdal Premiumfol EPDM loodvervanger Fast Flash 0,28 x 5 m grijs - A50201138 - afbeelding 3

Berdal Premiumfol EPDM loodvervanger Fast Flash 0,28 x 5 m grijs WKFEP250-3280

Artikelnummer: A50201138

  • EPDM loodvervanger
  • Premiumfol
  • Type Premiumfol EPDM loodvervanger
  • WKFEP250-3280
  • 8713331011066

van 1 € 164,76 per stuk 29,07 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM loodvervanger

  • Merk Premiumfol

  • Type Premiumfol EPDM loodvervanger

  • WKFEP250-3280

  • 8713331011066

  • Premiumfol EPDM assortiment

  • Voor dak-, goot en gevel

  • De tweede generatie loodvervangers!

  • Volledig zelfklevende, zeer elastische en gebruiksvriendelijke loodvervanger

  • In 4 kleuren en 5 breedtes verkrijgbaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP250-3280
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP2503280
EAN artikel 8713331011066
Intrastat CBS code 76169100
Artikel ID N11007112
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Premiumfol
Productclassificatie Bouwproducten - Lood - Bladloodvervangers - Bladloodvervanger
Productgroep EPDM loodvervangers
Productsoort EPDM loodvervanger
Type Premiumfol EPDM loodvervanger
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Grijs
Aantal per pallet 114 rollen
Breedte 0,28 m
Lengte 5 m
Aantal per doos 1 rol

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1